"ТЕПЛЫЙ ДОМ"
Важно!
Действуют специальные условия и скидки для прорабов / электриков / архитекторов / дизайнеров!

Тепла підлога під ламінат

При виборі теплої підлоги під ламінат крім точного розрахунку необхідної потужності системи потрібно враховувати тип монтажу і особливість самого підлогового покриття. Ламінована підлога більш ніж на 90% складається з переробленї натуральної деревини, тому вони мають один головний недолік в порівнянні з плиткою або керамогранітом - під впливом тепла мостини починають розсихатися і деформуватися. Щоб цього не сталося, температура нагрівальних елементів електричної теплої підлоги під ламінат не повинна перевищувати 27-28 градусів в місці контакту з покриттям підлоги.

Електрична тепла підлога під ламінат

Основні різновиди теплих підлог під ламінат

З систем електропідігріву підлог для ламінату підходять кілька варіантів:

 1. ІК-плівка.
 2. Традиційний резистивний кабель.
 3. Алюмінієві мати.

Кожен з представлених видів теплих підлог під ламінат має ряд переваг, недоліків і особливостей установки, які необхідно враховувати при виборі конкретного варіанту.

Інфрачервона плівка

Інфрачервона плівка - простий монтаж і висока ефективність

Теплі підлоги під ламінат на базі ІК-плівки з'явилися на вітчизняному ринку досить недавно, але стали популярними завдяки простоті монтажу і доступній вартості. Конструктивно така система обігріву складається з графітових (карбонових) гріють смуг, розташованих між двома шарами полімерної плівки. Як струмопровідних сполучних жил між графітовими елементами використовуються тонкі мідні дроти.

Серед ключових переваг ІК-плівки можна виділити наступні моменти:

 • Для монтажу не потрібно використання стяжки або розчину, що клеїть («суха» установка).
 • Плівка володіє мінімальною товщиною, тому ніяк не впливає на зміну висоти рівня підлоги.
 • Користуватися системою обігріву можна відразу ж після установки.
 • Енергія, яка поширюється від карбонових нагрівачів, за своєю природою дуже схожа на природне сонячне тепло, позитивно впливає на організм людини.

При цьому електричні теплі підлоги під ламінат на базі ІК плівки не позбавлені недоліків, головний з яких - це відсутність заземлювальної жили і захисту від впливу вологи. Рідина, яка просочилася між стиками ламінованих підлог і потрапила на контактну групу, викликає замикання всієї системи, а також може призвести до ураження електричним струмом. Крім того, під час монтажу ІК-плівку досить легко пошкодити.

Резистивний кабель

Резистивний кабель - надійна і довговічна система обігріву

Резистивний кабель вважається універсальним рішенням для будь-якого типу підлогового покриття, включаючи ламіновану дошку. Провід монтується в чорнову підлогу і заливається цементною сумішшю. Після застигання бетону (приблизно 28 днів) системою обігріву можна користуватися.

Основні переваги резистивного кабелю в стягуванні:

 • Змінюючи крок укладання, можна корегувати потужність системи обігріву.
 • Можливість монтажу проводу в приміщеннях з будь-яким плануванням.
 • Максимальна надійність і довговічність. Середній термін експлуатації кабелю, що гріє становить 20-30 років.
 • Немає ризику пошкодження нагрівальної жили або ізоляції проводу.
 • Можливість укладання в приміщеннях з високим рівнем вологості.

Ламінат на теплу підлогу в стягуванні можна укладати безпосередньо на підкладку без додаткової ізоляції, так як немає ризику пошкодження покриття через відсутність прямого контакту з нагрівальною жилою.

Алюмінієві мати

Алюмінієві мати - нове слово в системах електричного обігріву

Електрична тепла підлога під ламінат на базі алюмінієвих матів - новинка на вітчизняному ринку, яка швидко стала популярною завдяки надійності, високій тепловіддачі і простому монтажу. Конструктивно система обігріву складається з надтонких резистивних кабелів, укладених з необхідним кроком між двома шарами алюмінієвої фольги.

До основних переваг алюмінієвих матів відносяться:

 • «Сухий» монтаж, що не вимагає цементного розчину або суміші, що клеїть. Мати розкладаються на підготовлену поверхню і кріпляться за допомогою спеціальної фольгованої стрічки.
 • Можливість користуватися системою обігріву відразу після укладання ламінованої дошки.
 • Висока ефективність. Алюмінієва фольга не тільки рівномірно розподіляє нагрівання по всій площі, але і перешкоджає проникненню тепла в нижні шари статі, що дозволяє уникнути «холостого» нагрівання і заощадити електроенергію.
 • Надійність і довговічність.
 • Невелика товщина, практично не впливає на висоту рівня підлоги.
 • Установка системи обігріву не вимагає капітального ремонту і можлива в будь-який час.

Тепла електрична підлога під ламінат на базі алюмінієвих матів практично не має недоліків, але на сьогоднішній день його вартість досить висока в порівнянні з альтернативними системами обігріву.

Яку теплу підлогу під ламінат краще вибрати

При виборі електричної теплої підлоги під ламінат фахівці рекомендують наступне:

 • Якщо планується капітальні ремонт, то кращим рішенням стане укладання кабелю в бетонну стяжку.
 • Якщо не планується ніяких глобальних ремонтних робіт, а чорнову підлогу вже підготовлений, варто вибрати алюмінієві мати.
 • У разі, коли зміна рівня підлоги критично - варто вибрати алюмінієві мати або ІК-плівку.

Електрична тепла підлога під ламінат на основі алюмінієвих матів вважається найбільш оптимальним варіантом. Це безпечна і надійна система обігріву (в порівнянні з ІК-плівкою), що не вимагає використання цементного розчину при монтажі (в порівнянні з резистивним кабелем в стягуванні), яка швидко встановлюється і може використовуватися відразу після укладання ламінованої дошки.

Правильно підібраний і коректно укладена тепла підлога під ламінат прослужить максимально довго без шкоди для підлогового покриття і забезпечить комфортний температурний режим в приміщенні.

Отримати безкоштовну консультацію
(*)
Введен недействительный тип данных

(*)
Введен недействительный тип данных

Введен недействительный тип данных

-->

Гаратния на теплый пол 20 лет

Компания "Теплый дом"
icons phone +38 (044) 332-04-33 
icons ks +38 (097) 121-79-33
icons mts +38 (095) 857-11-33
icons email info@hot-floor.com

Время работы: