"ТЕПЛЫЙ ДОМ"
Важно!
Действуют специальные условия и скидки для прорабов / электриков / архитекторов / дизайнеров!

Як економити електрику

Електрика - це єдиний ресурс, який необхідний для функціонування системи теплих підлог. З ростом тарифів виникає закономірне питання - як заощадити на оплаті рахунків і менше споживати електроенергії. Найпростіший варіант - не користуватися електроприладами, але ж без них неможливо насолодитися всіма перевагами сучасного життя...

Як економити електрику за допомогою багатотарифних лічильників

Електрика - це єдиний ресурс, який необхідний для функціонування системи теплих підлог. З ростом тарифів виникає закономірне питання - як заощадити на оплаті рахунків і менше споживати електроенергії. Найпростіший варіант - не користуватися електроприладами, але ж без них неможливо насолодитися всіма перевагами сучасного життя.

Щоб не відмовлятися від благ цивілізації і заощадити на електриці, досить скористатися одним з найбільш ефективних способів - встановити замість стандартного лічильника двох або трехтаріфний прилад обліку. Давайте розглянемо більш детально, ніж вони між собою різняться, і який лічильник краще встановлювати.

Двотарифний прилад обліку

Двухтарифні лічильник - це відмінне рішення, що дозволяє зменшити суму платежу за електрику, при цьому продовжуючи користуватися всіма приладами і системою тепла підлога в звичному режимі. Такий лічильник протягом світлового дня з 7 ранку до 11 вечора буде знімати показання спожитої електроенергії в стандартному режимі, а з настанням 23.00 і до 7.00 ранку вся спожита електрика буде розраховуватися за коефіцієнтом 0.5, тобто з економією в 50%.

Трехтарифний лічильник

Цей прилад обліку в залежності від часу доби фіксує споживання електроенергії в такий спосіб:

  • З 8 до 11 ранку і з 8 до 10 вечора - пікові години, під час яких вся споживана електроенергія вважається за коефіцієнтом 1.5.
  • З 7 до 8 ранку і з 11.00 до 20.00 і з 22.00 до 23.00 - електроенергія оплачується за стандартним тарифом.
  • З 23.00 і до 7.00 - спеціальний нічний тариф з коефіцієнтом 0.4, тобто всього 40% від повної вартості за електроенергію.

З огляду на спосіб життя членів своєї сім'ї, і знаючи, в який час вони найчастіше бувають вдома, можна вибрати один з двох лічильників і почати реально економити, не позбавляючи себе благ цивілізації. Це також допоможе заощадити на використанні системи теплих підлог. 

-->

Гаратния на теплый пол 20 лет

Компания "Теплый дом"
icons phone +38 (044) 332-04-33 
icons ks +38 (097) 121-79-33
icons mts +38 (095) 857-11-33
icons email info@hot-floor.com

Время работы: