"ТЕПЛЫЙ ДОМ"
Важно!
Действуют специальные условия и скидки для прорабов / электриков / архитекторов / дизайнеров!

Инструкция по монтажу теплого пола EcoHeating

Детальная инструкция по монтажу теплого пола EcoHeating...

Инструкция по монтажу теплого пола EcoHeating

Нагрівальний кабель не можна вкорочувати, це призводить до значного скорочення терміну служби. Можна вкорочувати лише кабель живлення чорного кольору.

Після укладання теплої підлоги треба виміряти її опір. Також опір треба вимірювати після укладання цементної стяжки та перед укладанням плитки, щоб бути впевненим, що кабель не зазнав механічного ушкодження. Під час укладання теплої підлоги кінець гофротруби треба ізолювати, щоб уникнути попадання туди цементного розчину. Під час ремонтних робіт у приміщенні перевіряйте можливість виходу та занурення датчика у гофротрубу, щоб бути впевненим, що гофротруба не зазнала механічного ушкодження.

Після укладки теплої підлоги необхідно зробити цементно-піщану стяжку товщиною 3-6 см.

Терморегулятор, як правило, встановлюється після виконання оздоблювальних робіт на стінах.

При укладанні нагрівальних матів треба дотримуватися тих же самих правил. Якщо нагрівальний мат місцями відходить від підлоги, його можна закріплювати саморізами чи приклеювати герметиком. Сітку нагрівального мату можна різати для того, щоби класти мат в іншому напрямку. Замість нагрівального мату можна використовувати тонкий нагрівальний кабель діаметром 4 мм з FEP(TEFLON) внутрішньою ізоляцією. Рекомендований крок укладки такого кабелю не більше 10-12 см. Питома потужність такої теплої підлоги не повинна перевищувати 200 Вт/м2.

Після укладання плитки не можна вмикати теплу підлогу протягом ЗО днів для того, щоб клей для плитки повністю зміцнів.

 ecoheating 01

-->

Гаратния на теплый пол 20 лет

Компания "Теплый дом"
icons phone +38 (044) 332-04-33 
icons ks +38 (097) 121-79-33
icons mts +38 (095) 857-11-33
icons email info@hot-floor.com

Время работы: